terug

Oryginalne przyjęcie dla dzieci

11-9-2018

Oryginalne przyjęcie? Idź poskakać!

„Nie powiemy, co będziemy robić, ale weź ze sobą swoje rzeczy na basen”. Jak często widzisz taki tekst na zaproszeniu na przyjęcie urodzinowe? Basen, kino, kryty plac zabaw lub minizoo: to tylko niektóre z najfajniejszych pomysłów na świętowanie urodzin. Ale to również miejsca i aktywności, o których każdy może marzyć. Szukasz oryginalnego uzupełnienia przyjęcia urodzinowego, które zagwarantuje świetną zabawę? Co myślisz o skakaniu w krytym parku trampolin? W związku z szybkim wzrostem nowej generacji rajów do skakania jeden z nich jest zawsze w Twojej okolicy.

Najfajniejsze przyjęcia są w parku trampolin
Oryginalne, prawdziwe doświadczenia i aktywne spędzanie całego popołudnia razem z przyjaciółmi. Tego właśnie szukają dziś dzieci i młodzież. Nic więc dziwnego, że kryte parki trampolin są niezwykle popularne. Nie tylko na przyjęcia urodzinowe, ale na zwykłe wyjścia. Parki świetnie wpasowują się w ten nurt, umożliwiając różnego rodzaju warianty imprez dziecięcych. Od gry w zbijaka po warsztaty, podczas których uczestnicy opanują akrobacje i triki. Atrakcyjna oferta gastronomiczna, którą oferuje większość parków trampolin, jest świetnym dopełnieniem takiego wydarzenia. Kiedy wszyscy już się zmęczą po przejściu ścieżki do akrobacji, toru Ninja, Walk Wall lub Twistera, uczestnicy mogą poczęstować się frytkami lub na przykład lodami.

Skakanie na trampolinie: prawdziwe doświadczenie
Dzięki inspirującym tutiorialom influencerów i freerunnerów na YouTube skakanie stało się bardziej popularne niż kiedykolwiek. Wyście z okazji urodzin do krytego parku trampolin jest więc gwarancją sukcesu. A dodatkowo parki te idą z duchem czasu: są wytrzymałe, niebanalne i odpowiednie dla prawdziwych śmiałków dzięki różnego rodzaju wymagającym zajęciom. Twoja klasa bez wątpienia jeszcze długo będzie rozmawiać o Twoich wyskokowych urodzinach!

Nie jesteś jeszcze przekonany? W raporcie CBS (holenderskiego urzędu statystyki) z 2014 roku na temat trendów „Turystyka, rekreacja i czas wolny" wskazano, że Holendrzy coraz częściej poszukują możliwości spędzania wolnego czasu, w których jakość i doświadczenie mają kluczowe znaczenie. Wynika to z faktu, że w wyniku różnego rodzaju zobowiązań czas wolny staje się coraz krótszy. Kryte parki trampolin oferują dokładnie to, czego każdy szuka: prawdziwe doświadczenie w atrakcyjnym otoczeniu, z ambitnymi, innowacyjnymi zajęciami. Jeśli więc Twister, Trapez lub wieża skoków nie są w stanie przekonać Cię do zorganizowania tutaj przyjęcia urodzinowego, zaufaj faktom. ;)

Jesteś ciekawy jak wygląda takie wyskokowe przyjęcie? A może chciałbyś zorganizować burzę mózgów na temat najfajniejszej imprezy w historii? Jump XL chętnie Ci w tym pomoże!

"Oryginalne, prawdziwe doświadczenia i aktywne spędzanie całego popołudnia razem z przyjaciółmi."