LET YOURSELF GO

Europe’s greatest extreme fun parks

Koop Tickets

JumpFitness: goed voor je gezondheid

Joggen? Met JumpFitness word je nog fitter!.

Your wish is our command…

Via onze social kanalen, in onze parken en via onze website ontvangen wij dagelijks allerlei verzoekjes, vragen en suggesties van onze Jump Fans.

Meer nieuws

Vind je
locatie

Alle locaties
Bruxelles
Rue Tielemans 2
Bruxelles
bruxelles@jump-xl.com
+32 (0) 22182426

Open vandaag: 10:00 - 11:00
Sambreville
Rue de l’Essor 1
5060 Auvelais
sambreville@jump-xl.com
071 49 55 25

Cannes
Avenue Maurice Chevalier 47
06150 Cannes la Bocca
cannes@jump-xl.com
07 67 47 92 80

Open vandaag: 12:00 - 19:00
Le Mans
Rue Thomas Edison 5/7
72000 Le Mans
managerlemans@jump-xl.com
02 49 54 02 91

Open vandaag: Gesloten
Lille
Rue du General de Gaulle 166
59320 Hallennes-Lez-Haubourdin
lille@jump-xl.com
0320680070

Open vandaag: 16:00 - 22:00
Nancy
1 Rue Jean Jaurès
54320 Maxéville
nancy@jump-xl.com


Open vandaag: Gesloten
Nantes
5 Rue de la Garde
44300 Nantes
nantes@jump-xl.com
+33 2 28 16 71 38

Open vandaag: 14:00 - 21:00
Paris-Gennevilliers
233 Avenue Laurent Cély
92330 Gennevilliers
paris.gennevilliers@jump-xl.com
01 81 93 57 28

Open vandaag: 14:00 - 21:00
Valenciennes
Rue Laplace
59494 Petite Forêt
valenciennes@jump-xl.com
03 66 20 02 58

Open vandaag: 14:00 - 21:00
Braunschweig
Wendebrück 20
38110 Braunschweig
braunschweig@jump-xl.com
05307 9807890

Open vandaag: 15:00 - 21:00
Lublin
al. Wincentego Witosa 16F
20-315 Lublin
recepcja@jump-xl.com
+48 504-426-368

Open vandaag: 14:00 - 20:00
Aalsmeer
Oosteinderweg 247 c
1432 AT Aalsmeer
aalsmeer@jump-xl.com
(0297) 36 12 23

Open vandaag: 15:00 - 19:00
Amersfoort
Groningerstraat 176
3812 EG Amersfoort
amersfoort@jump-xl.com
033 466 6339

Open vandaag: 15:00 - 21:00
Den Haag
Van der Kunstraat 25
2521 BA 's-Gravenhage
denhaag@jump-xl.com
070 2192782

Open vandaag: 15:00 - 21:00
Diemen
Sniep 26
1112 AH Diemen
diemen@jump-xl.com
020 3346685

Open vandaag: 15:00 - 19:00
Eersel
Mortel 4
5521 TP Eersel
eersel@jump-xl.com
0497-515678

Open vandaag: 15:00 - 21:00
Eindhoven
Schubertlaan 106
5653 EP Eindhoven
eindhoven@jump-xl.com
040 298 88 41

Open vandaag: 20:00 - 21:00
Geleen
Vouershof 3
6161 DB Geleen
geleen@jump-xl.com
046 76 00 006

Open vandaag: 19:00 - 19:45
Groningen
Antillenstraat 9A
9714 JT Groningen
groningen@jump-xl.com
050 205 3105

Heerlen
Stadionbaan 50
6416 CS Heerlen
heerlen@jump-xl.com
045-5114985

Open vandaag: 15:00 - 19:00
Hengelo
Nico Maasstraat 8
7555 LT Hengelo
hengelo@jump-xl.com
074 303 0575

Open vandaag: 15:00 - 21:00
Horst
Weltersweide 22
5961 EJ Horst
horst@jump-xl.com
077 398 26 24

Nieuw-Vennep Haarlemmermeer
Fandango 15
2152 SJ Nieuw-Vennep
hmeer@jump-xl.com
085 011 00 75

Open vandaag: Gesloten
Oisterwijk
Sportlaan 6
5062 JK Oisterwijk
oisterwijk@jump-xl.com
013 720 0822

Open vandaag: 19:00 - 20:00
Rotterdam
Akkeroord 10
3079 ZS Rotterdam
rotterdam@jump-xl.com
010 268 0606

Open vandaag: 20:00 - 21:00
Spijkenisse
Einsteinweg 6
3208 KK Spijkenisse
spijkenisse@jump-xl.com
0181 202 030

Open vandaag: 15:00 - 21:00
Waalwijk
Bachlaan 10
5144 HJ Waalwijk
waalwijk@jump-xl.com
+31 (0)416 341 943

Open vandaag: 15:00 - 21:00
Warmond
Veerpolder 12
2361 KV Warmond
warmond@jump-xl.com
071 301 8249

Open vandaag: 15:00 - 20:00
Zandvoort
Trompstraat 2
2041 JB Zandvoort
zandvoort@jump-xl.com
023 574 1100

Open vandaag: Gesloten
Scroll voor meer locations

Onze favorieten

Feestjes & arrangementen

Grote groepen: Jump XcLusive

Onze Jump Arena’s zijn buiten de reguliere openingstijden ook af te huren, zodat je met je school, vereniging of een andere grote groep het hele park tot je beschikking hebt. Exclusief!

Natuurlijk is er ook van alles voor jullie te regelen op zo’n dag of avond: van lessen tot wedstrijdjes en natuurlijk ook het nodige eten en drinken. We denken graat met je mee over de perfecte invulling van jullie Jump Experience.

Contacteer ons voor de mogelijkheden bij de Jump XL vestiging bij jou in de buurt.

Grote groepen: Jump XcLusive

Feestjes

Bij Jump XL vier je de beste feestjes

Op zoek naar een originele invulling waarmee je gegarandeerd een knalfeest beleeft? Wat dacht je van Jumpen bij Jump XL Extreme Fun Parks? Een échte ervaring waarbij je de hele middag lekker actief bezig bent samen met je vrienden en vriendinnen. Na al die inspanningen op de Trampolines worden jullie uiteraard beloond met iets lekkers. Er zal nog lang over jouw Jump Party nagepraat worden!

Speciaal voor de kleine waaghalzen bieden we nu in een groot aantal van onze parken ook MiniJump Parties. Deze zijn te boeken tijdens de MiniJump uren. Check het kopje 'Tijden & Kalender' van jouw favoriete vestiging om te zien of en wanneer de MiniJump uren op het programma staan. 

Feestjes

Lessen bij Jump XL

Goed
om te weten